Pośrednictwo kredytowe i finansowe może przynieść ogromne korzyści osobom, które planują kredyt lub chcą stworzyć koncepcję inwestowania na przyszłość.

Doradca kredytowy nie pobiera żadnych opłat za pomoc w wyborze odpowiednich produktów finansowych. Posiada natomiast doświadczenie i dostęp do praktycznie wszystkich liczących się banków.

Dobry doradca potrafi dopasować rozwiązanie kredytowe do Twojej indywidualnej sytuacji, dzięki czemu unikniesz konieczności sprawdzania ofert wielu banków. Zestawienie ich produktów otrzymasz w jednym miejscu, a doradca wesprze Cię w wyborze tych właściwych.

W świetle coraz większych obostrzeń w przyznawaniu kredytów przez banki skorzystanie z usług doradcy jest często niezbędne, by w ogóle uzyskać kredyt.

Podczas pierwszego kontaktu umawiamy się na spotkanie, na którym omówimy Twoją sytuację, cele i możliwości. Jeśli zachodzi taka potrzeba, pierwsze spotkanie możemy zastąpić rozmową telefoniczną.

Przedstawię Ci już wtedy wstępne możliwości działania. Następnie omówimy dostępne produkty finansowe (w tym kredyty hipoteczne) i pomogę Ci wybrać oferty najlepsze dla Ciebie. Wspólnie wypełnimy wnioski do banków (nawet kilku).

Po uzyskaniu pozytywnych decyzji kredytowych pomogę w negocjacjach cenowych i omówimy istotne elementy w wariantach ofert. Kiedy już się zdecydujesz na konkretny bank, kolejne spotkanie ma miejsce przy podpisywaniu umowy.